השלתי 16 ק"ג ממשקלי

במהלך מרץ 2016 החלטתי שהגיעה העת לקבל סיוע לצורך איזון הגוף והורדה במשקל.
הניסיון שלי בעבר להורדה במשקל תמיד היה "עשה זאת בעצמך", לצערי כשלתי לאסוף את עצמי ולהיכנס לתהליך בכוחות עצמי, וכמובן שהייתי צעירה יותר…וכאן הגיע המפנה בחיי. 
הכרתי את אלכסנדרה פישמן דרך המלצה ממקור ראשון שאצלה, טיפול הדיקור עובד ולאור העובדה, כי הממליצה  הינה אישה מבוגרת החלטתי שאם עבד אצלה יעבוד גם אצלי. 
הגעתי לאלכסנדרה על סף ייאוש, חסרת אמונה שאצליח להפחית ממשקלי ולהביא איזון לגופי. 
הייתי מותשת, כבדה, ובמצב של חוסר איזון בגוף שהשפיע על התפקוד היום יומי שלי.
בתחילת התהליך היה נדמה שאני "תקועה", אולם עם הזמן השלתי כ-16 ק"ג ממשקלי והחיוניות חזרה לחיי. חזרתי לחיים, עם תחושה של קלילות פיזית ונפשית. קיבלתי את גופי בחזרה לאחר שנים של עלייה במשקל. אלכסנדרה תמכה בי, הקשיבה ועקבה בדריכות בכל מפגש שבועי איתה.
ללא התמיכה שלה והרצינות שלה בטיפולי הדיקור לא הייתי מצליחה בתהליך.
ראוי לציין שעדיין אני נמצאת בטיפול ולא מתכוונת לוותר גם על תחזוקת הגוף והנפש.
היום אני מבלה באירועים, נהנית ממסעדות, מקבלת מחמאות והכי חשוב שולטת על התזונה שלי בכל מקום וזמן. קיבלתי המון כלים, ופתרונות למצבים שבעבר היו בלתי אפשריים מבחינתי.  שרה עלמני

הטיפול עוזר לי בבעיות כתף וכאבי גב! הטיפול של אלכסנדרה בטוינא וכן בדיקור הסיני עזרו לי וממשיכים לעזור לי בבעיות כתף וכאבי גב. אלכסנדרה דואגת לתת טיפול יסודי ואכפתי על מנת להשיג תוצאות טובות. עכשיו אני דואגת להתמיד בטיפול כי אני יודעת שזה תורם לי המון ופותר לי הרבה בעיות וכאבים. תודה רבה, יעל
יעל
בת 35, מחיפה
אני עובדת בעבודה שבה כל היום אני יושבת, מהבוקר ועד הערב. לעתים קרובות אני מרגישה כאבי צוואר חזקים, המקרינים אפילו ליד. זה הגיע עד כדי כך שפשוט לא יכולתי להרים את היד מרוב כאבים. כבר לאחר הטיפול הראשון אצל אלכסנדרה, שכלל דיקור, עיסוי ומשחה סינית עם ריח חזק, הרגשתי בהטבה משמעותית. אחרי הטיפול השני הכאב עבר לחלוטין, ואני ממשיכה בטיפולים על מנת להפסיק את הכאבים בצוואר אחת ולתמיד.
נטליה
בת 55, מחיפה
כאבי הגב נעלמו לגמרי! אני טכנאי שיניים וחלק גדול מחיי אני מעביר בישיבה מול שולחן העבודה. עם השנים התחלתי להרגיש כאבי גב ליליים ולא יכלתי להנות משינה בריאה ומספקת. רופאים קונבציונלים וטיפולים פיזיותרפיים לא נתנו פתרון לבעיה. אחרי כמה טיפולים בchiclinic הכאבים הפחיתו. ואחרי חודש נעלמו לגמרי. קיבלתי יחס אישי ומקצועי, ממליץ בחום!
אלכס
בן 40, מחיפה
הרזייה לפי הרפואה הסינית
" תמיד הייתי ספורטיבית, יכולתי לאכול כל מה שרציתי ולא עליתי במשקל ונראתי טוב. עד שהגיעו הלידות.. אחרי הלידה הראשונה עליתי במשקל וירדתי קצת בכוחות עצמי, ואז הגיע הילד השני, אחריו המשקל עלה עוד אבל הפעם כל מה שעשיתי, ועשיתי הרבה, לא עזר לי לרדת במשקל. ואז החלטתי שאני צריכה עזרה ופגשתי את אלכסנדרה. הגעתי לטיפולי דיקור סיני פעם בשבוע, שמרתי על תפריט שאלכסנדרה בנתה עבורי והלכתי הרבה ברגל, כמה שיצא לי.. בהתחלה היה קשה לשנות הרגלים, אבל ברגע שראיתי תוצאות, שזה 2 קילו פחות כבר בטיפול השני, הייתה לי מוטיבציה להשקיע קצת.. שיניתי הרגלים והרווחתי בגדול. היום אני 15 קילו פחות, יותר קלילה ואנגרטית, וזה עוד לא הסוף, עכשיו למדתי מה מתאים לגוף שלי ואיך להמשיך לרדת במשקל עוד, ואז גם לשמור עליו בצורה נכונה. תודה רבה לאלכסנדרה, שינית את החיים שלי! "
ולריה
כתוצאה מטיפולי הדיקור הורדתי 20 ק''ג. הדיקור עזר לי להוריד תיאבון, לא לרצות לאכול מתוק ולאכול לפי התפריט שאלכסנדרה בנתה לי. לא הייתי רעבה אף פעם, אבל המשקל ירד. אני מרגישה הרבה יותר טוב, הפסיקו כאבי המפרקים מהם סבלתי ואני מרגישה צעירה ומלאת אנרגיה. תודה רבה אלכסנדרה
ילנה
בת 50, חיפה
דיקור קוסמטי
כתוצאה מטיפולי הדיקור ירדתי במשקל, ואז התחלתי לשים לב שעור הפנים נהיה פחות מתוח, שמתי לב לצניחת עפעפיים, לחיים, סנטר, אפילו התחילו להופיע קמטוטים. הוספתי לטיפולי ההרזיה גם טיפולי דיקור קוסמטי, וכבר לאחר כמב טיפולים ראיתי שינוי לטובה, העפעפיים עלו, הקמטוטים התחילו להיות פחות ופחות נראים, העור הפך יותר ויותר חלק, אפילו הקמטוטים מתחת לעיניים וליד הפה והחיוך פחתו. עור הפנים הפך להיות מוצק יותר ונראה בריא ורענן יותר. בסך הכל יצאתי מרוצה
ילנה
22449628_1609566429101031_686955011712312747_n
אני מודה מאד לאלכסנדרה! הורדתי 9 ק''ג (למרות שלא ממש שמרתי כל הזמן על ההגבלות באוכל) הדבר החשוב ביותר בשבילי הוא שירדתי 8 ס''מ בהיקף המותניים ו 6 ס''מ בהיקף הירכיים, וממידה XL ירדתי למידה M! עבר לי הרצון לאכול מתוק, למדתי איך לאכול נכון ולהיות תמיד שבעה, וזה יישאר איתי לכל החיים. עכשיו אני יודעת איך לאכול אוכל בריא, טעים, משביע ואסטטי, להרגיש טוב ולרדת במשקל! בכבוד רב, אינה.
אינה
סגירת תפריט